20 қыркүйекте “Рухани жаңғыру”республикалық ҚҚ ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігі Дін істері комитетінің жобасы аясында ағымдағы жылғы 20 қыркүйекте Қостанай облысының “Діни проблемаларды зерттеу орталығы” КММ-мен бірлесіп колледж студенттерімен профилактикалық іс-шара өткізді.

Іс – шараның негізгі мақсаты-жастар арасында діни экстремизм идеологиясының таралуының алдын алу, Мемлекеттің зайырлы орналасу қағидаттарын түсіндіру және “Экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимылдың 2023-2025 жылдарға арналған мемлекеттік жүйесін дамытудың Кешенді жоспары”8-тармағын іске асыру. Спикерлер ретінде “Ақниет” ҚҚ теологы Тұрғынұлы Омаров және республикалық АТТ мүшесі Мырзабек Сардарбекұлы Түйғанов сөз сөйледі.