Жыл сайын, барлық оқу орындары сияқты, біздің колледж әртүрлі мектептерден келіп түсетін және біздің оқу орнымыздың бірінші курс студенттеріне айналатын студенттердің үлкен және тату ұжымын толықтыруға есігін айқара ашады. Мектептен колледжге ауысу олардың көпшілігі үшін өмірдегі маңызды сәт болып табылады, өйткені әрбір ересек жасөспірім ересектердің қолдауынсыз өзі үшін жаңа, маңызды жағдайларға бейімделе алмайды, сонымен қатар оларды ауыртпалықсыз жеңе алады. Студенттерді топқа және жаңа білім беру мекемесіне бейімдеу-ең маңызды мәселе, оны мүмкіндігінше тезірек және жақсырақ оң нәтижемен жеңу керек.

Колледжде қыркүйектің екінші аптасы АШК бірінші курс студентін ” танысайық!”бұл тренингтердің мақсаты-жаңа ұжымға бейімделу және қарым-қатынас дағдыларын жетілдіру.

Тренингтер 1 курстың әр тобында өтті және осы іс-шараны өткізу алдында қойылған міндеттер орындалды. Бірінші курс студенттері бір-бірімен жақынырақ танысып, жақындай түсті, сенімдірек қарым-қатынастар пайда болды, студенттер мүдделердің жан-жақтылығы мен ортақтығын сезінді, басқа адамға, олардың сезімдеріне сенуді үйренді.