Бүгін біздің колледжде өте қызықты және ерекше сабақ өтті, ғимараттан эвакуациялау бойынша оқу-жаттығу өткізілді. Біздің колледждің педагогикалық құрамының маңызды міндеттерінің бірі-өрттің алдын алу және алдын алу. Бірақ егер өрт болса-басты оқиға балаларды ғимараттан қауіпсіз эвакуациялау болып табылады. Біздің балаларымыздың өмірі қызметкерлердің дайындығына және олардың эвакуация кезіндегі іс-әрекеттерінің дәлдігіне байланысты. Оқу эвакуациясы-білім беру мекемесіндегі өрт қауіпсіздігі шаралары жүйесіндегі өте маңызды, жауапты және күрделі іс-шаралардың бірі. Оқу эвакуациясын өткізер алдында өрт кезінде балаларды эвакуациялау бойынша жаттығулар өткізу жоспары жасалды. Өрт дабылы естілді, барлық балалар мен мұғалімдер ғимараттан эвакуациялана бастады, мұғалімдер балаларды ғимараттан жедел шығарды, ғимараттан эвакуациялау уақыты 4-5 минутты құрады. Міне, осындай өмір сабақтары бүгін өткізілді.