Студенттер ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес орталығының мамандарымен кездесті ЖИТС орталығының мамандарына деген сенім деңгейін арттыру, АИТВ-инфекциясына қатысты стигманы еңсеру, сондай-ақ жергілікті деңгейде ЖИТС эпидетіне қарсы іс-қимыл мақсатында студенттермен кездесу өткізді. Кездесуде АИТВ және ЖИТС ұғымдары, берілу жолдары, алдын алу туралы айтылды.

Эпидемиолог-дәрігер студенттерге тегін тексеруден өтуге болатын алдын алу шаралары туралы егжей-тегжейлі айтып берді және студенттердің барлық сұрақтарына жауап берді. Дәріскер белгілі бір ережелерді сақтай отырып, АИТВ жұқтырған адамның айналасындағыларға ешқандай қауіп төндірмейтініне ерекше назар аударды.

ЖИТС-бұл емделмейтін ауру, оны ешкім сақтандыра алмайды. Бірақ салауатты өмір салтын білу және сақтау инфекция қаупін едәуір төмендететінін ұмытпаңыз.

Кездесу соңында барлық қатысушыларға АИТВ-инфекциясы туралы ақпараттық брошюралар мен дәптерлер таратылды.