Қазіргі уақытта жүзеге асырылып жатқан білім беру реформасы колледж жұмысының жағдайында студенттерді оқыту мен бейімдеудің жаңа тәсілдерін талап етеді.

Студенттердің оқу жұмысын оңтайлы ұйымдастыру, оқу іс-әрекетіне қызығушылықты ояту, белсенділікке ынталандыру, колледжді бітіргеннен кейін кәсіби қызметтің сәттілігі көбінесе олардың оқуға түсу кезінде жаңа білім беру ортасына бейімделу деңгейіне байланысты.

Жасөспірімдердегі жайлылық аймағынан шығу әрдайым стресспен бірге жүреді, бірінші курс студенттеріне “бейімделу” жолынан өтуге және стресстік жағдайларды жеңуге көмектесу үшін біздің колледжде жыл сайын қыркүйек айында жартылай мұрын педагог – психологы Ирина Григорьевна тренингтер өткізеді. Биыл 1 курстың 8 тобында “Welsom”атты тренинг басталды.

Бұл тренингтің мақсаты: жақынырақ танысу, топта жұмыс істеу және топта үйлесімді қарым-қатынас орнату, осы мақсатқа қол жеткізілді, студенттер педагог-психолог ұсынған барлық тапсырмаларға белсенді және қызығушылықпен қатысты, тактиканы бірге талқылады, біреу өзінің көшбасшылық қасиеттерін көрсетті. Толық бейімделу туралы айтуға әлі ерте, бірақ біз қазірдің өзінде дұрыс жолдамыз:” Welsom ” біздің колледжге қош келдіңіз!