Үндестік жобасын іске асыру мақсатында 17.02.23 жылы орман шаруашылығы мамандығына дөңгелек үстел түрінде сынып сағаты өткізілді. Дөңгелек үстелдің тақырыбы: “орман орналастыру материалдарының картографиясын орманды жобалау”.

Ұйымдастырушылар кураторлар Д. П. Федосеева және О.С. Верещага, ата-аналар комитетінің төрағасы А. С. Маркитан болды, ол колледждің әлеуметтік серіктесі болып табылады.

Кәсіби шеберлікті жеткізу мақсатында ұрпақтар арасындағы байланысты қалыптастыру қажет болды. Орман шаруашылығы, орман шаруашылығы, орман орналастыру саласында тереңдетілген кәсіби білімді қалыптастыру.

Сынып сағатында студенттер мұқият тыңдап, талқылауға және практикалық бөлімге белсенді қатысты. Барлығы белсенді және позитивті болды. Студенттер сұрақтар қоюдан ұялмады. Іс-шара қорытындысы бойынша олар спутниктік суреттерді планшетке көшіру арқылы картография негіздерін үйренді. Сонымен қатар топографиялық картадағы белгілерді оқуды үйренді.

Сынып сағаты жаңа білім мен дағдыларды беріп қана қоймай, студенттер мен кураторларды одан әрі біріктірді