Колледждің Педагог – психологы И. г. Полуносик “тұрмыстық зорлық-зомбылықтың және кәмелетке толмағандардың аутодеструктивті мінез-құлқының алдын алу бойынша психологиялық қызметтердің жаңа тәсілдерді қолдана отырып жүйелі жұмысы”тақырыбында облыстық онлайн-семинарға қатысты. Семинарға психологиялық бағытқа жетекшілік ететін білім бөлімдерінің әдіскерлері, РҚАО-ның желілік үйлестірушілері және Қостанай облысының білім беру ұйымдарының (мектеп, ТжКБ) педагог-психологтары шақырылды. 100 адамды қамту.

Семинар оқытудың интерактивті нысандарын пайдалана отырып, мемлекеттік және орыс тілдерінде өткізілді.

Біздің колледждің Педагог-психологы білім алушылармен өзінің практикалық жұмысы туралы айтып, өзінің жұмыс тәжірибесімен бөлісті: аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алу, “эмоционалды интеллект” облыстық жобасының 3 кезеңін іске асыру, Отбасылық клубтың жұмысы және “Insight “психологиялық клубы жобасы. Қорытынды бөлімде қатысушылар аутодеструктивті мінез-құлықтың, тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу және кәмелетке толмағандардың девиантты мінез-құлқын жүйелі түзету жұмыстары бойынша өздерін қызықтырған өзекті сұрақтарға жауап алды.