08.02.2023 ж. 2 курс студенттері үшін маңызды “жасөспірімдердің репродуктивті денсаулығы”тақырыбында кездесу өткізілді.   Темекі шегу, алкоголь, Энергетика, улы заттар мен есірткі жасөспірімнің денесіне ересек адамға қарағанда едәуір көп зиян келтіреді, өйткені олар гонадотоксикалық факторлар, яғни жыныс мүшелерін, ең алдымен жыныс жасушаларын зақымдайтын факторлар. №2 қалалық емхананың гинеколог-акушер-мамологы Шаптур Ирина Федоровна колледж студенттеріне репродуктивті денсаулыққа зияны және аурулардың алдын алу туралы кәсіби түрде айтып берді. “Сұрақтар мен жауаптарда не маңызды”тақырыбындағы дәріс және презентациялар. Ерте жүктілік, жеке гигиенаның алдын алу, жасөспірімдердің жасаған әрекеттері үшін жауапкершілігі мәселелері қозғалды.