Ақпарат

«Қостанай ауылшаруашылық колледжі» КМҚК

Қостанай облысының техникалық және кәсіптік, орта білімнен

кейінгі білім беру ұйымдарының студенттері арасында

WorldSkills Kostanay – 2024 аймақтық чемпионатына қатысты.

WorldSkills чемпионатының мақсаты :

Жұмысшы мамандықтарының беделін арттыру және таныту, жас мамандар арасында шеберлікті анықтау, кәсіби білім беру жүйесіне кадрлар даярлаудың үздік халықаралық тәжірибесін енгізу және «WorldSkills Kazakhstan»  ұлттық чемпионатына қатысу

Колледж төрт құзыреттілік бойынша қатысты:

1. Ветеринария
  2. Агрономия
  3. Аспаздық
  4. Дәнекерлеу технологиясы
  5. Сайысқа 11 студент қатысты.

Чемпионат қорытындысы:

«Ветеринария» құзыреті бойынша

1. Ганеева Маргарита Сергеевна WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 1 орынды иеленді.
  2. Семшова Дарья Рустамовна WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 2 орынды иеленді.
  3. Казтай Алмас Нұржанұлы WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 3 орынды иеленді.

«Агрономия» құзыреті бойынша

1. Сабурова Анастасия Андреевна WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 2 орын алды.
  2. Валерия Юрьевна Будулева WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 3 орын алды.
  3. Зелинская Рита Александровна WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында медальон алды.

«Аспаздық» құзыреті бойынша

1. Жусупов Дамир Сапабекович WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында 3 орын алды.

«Дәнекерлеуші»  құзыреті бойынша

1. Князев Александр Игоревич WorldskillsKostanay-2024 Өңірлік чемпионатында медальон алды