Сәлеметсіздер  ме, құрметті сайтымыздың  қонақтары!

Мен сіздерді жеке блогымда қарсы алуға қуаныштымын!

«Қостанай ауылшаруашылық колледжі» КМҚК сайтымен танысуға уақыт тапқандарыңыз  үшін Сіздерге рахмет.

Қарама-қайшылықтарға, агрессияға, дағдарыстық құбылыстарға толы үлкен және күрделі әлемде біз болашақ туралы ойлаймыз. Ал еліміздің болашағы жарқын және әдемі болуы керек. Оны тек білікті кәсіби, өз еліне адал жастар ғана жасай алады. Біздің колледж қабырғасында дәл осындай адамдарды даярлаймыз. Барлық педагогикалық ұжымның үлкен назары біздің білім алушыларымыздың кәсіби дайындығына ғана емес, сонымен қатар біздің тәрбиеленушілеріміздің әрқайсысында өз елінің алдында өз ойлары мен іс-әрекеттеріне жауапты болатын жеке тұлғаны қалыптастыруға да бөлінеді.

Біз өзіміздің колледжде жүзеге асыруды, мамандық алуды, шын мәнінде ересек және жауапты адам болуды армандайтындарды күтеміз. Келіңіздер, сіздер  жасаған таңдауларыңыздан  көңілдеріңіз қалмайды!

Мұнда сіз өзіңізді қызықтырған барлық сұрақтарыңызды қойып, пікірлеріңізбен бөлісе аласыз.

Егер сіздің оқу орнымыздың жұмысын жақсарта алатын ұсыныстарыңыз немесе бастамаларыңыз болса, біз оларды қуана тыңдаймыз.

Құрметпен «Қостанай ауылшаруашылық колледжі» КМҚК директоры Баймагамбетов Марат Снрикович