Тапсыру рәсімінің мақсаты сабақтастық сезімін ,ұрпақтар қауымдастығын, патриотизмді және колледж дәстүрлерін құрметтеуді тәрбиелеу болды.

Биылғы жылдың түлектері-115 маман , оның ішінде аспаздар, электр газбен дәнекерлеушілер, сүтшілер, орманшылар, агрономдар, ветеринарлар.

Колледждің педагогикалық ұжымы өз түлектерімен мақтанады: барлық оқу жылдарында балалар оқуда үлкен жетістіктер көрсетті , өз шығармашылықтарын көрсетті, ерекше үлгідегі дипломдарға қатысты. олимпиадаларда, конкурстарда, спорттық жарыстарда.

Іс-шара барысында жұмыс берушілердің әлеуметтік серіктестерінен, колледж әкімшілігінен , оқытушылардан, студенттердің ата-аналарынан құттықтаулар мен қоштасу сөздер айтылды.

Түлектер дипломдармен қатар біздің әлеуметтік серіктестерімізден жұмысқа шақырулар алды.

“Шабыт” вокалдық тобы мен “Мирас” би студиясы көрермендерге халықтық және заманауи композициялар дайындады.

Колледжді бітіру, диплом алу-бұл біздің балаларымыздың тағы бір маңызды жетістігі. Студенттер, оқытушылар, колледж қызметкерлері біздің түлектеріміз үшін шын жүректен қуанады және оларға ең қымбат арман мен ересек өмірге бақытты жол тілейді.