Кәмелетке толмағандар мен колледж түлектері арасында құқықтық тәрбие беру мақсатында 2023 жылғы 7 маусымда Қостанай ауыл шаруашылығы колледжінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл үшін “Таза сессия” акциясы өткізілді.

Бұл іс-шараның мақсаты сыбайлас жемқорлыққа төзімділік қағидатын қалыптастыру, заңға бағынатын мінез-құлықты тәрбиелеу, жауапты шешім қабылдау дағдыларын қалыптастыру, оқушылардың ақпараттық мәдениетін арттыру болып табылады.

Колледждің әлеуметтік педагогы А. Н. Барышева студенттерді сыбайлас жемқорлық туралы заңды бұзудың салдары туралы хабардар етті және студенттердің құқықтары бұзылған жағдайда оларды уақтылы хабардар ету үшін колледж әкімшілігі қызметкерлерінің байланыс нөмірлері бар брошюралар таратты. Сонымен қатар студенттер ақпараттық стендпен танысты.

Студенттер “сұрақ-жауап” диалог алаңына белсенді қатысып, сұрақтар қойды. Жүргізілген жұмыс нәтижелері бойынша студенттердің ҚР Сыбайлас жемқорлық туралы заңдары туралы жақсы хабардар болуы анықталды.