“Оқу колледжі” тұжырымдамасы аясында 2023 жылғы 22 мамырда Қостанай ауыл шаруашылығы колледжінде ” оқу-зиянды емес! Зиянды-оқымаңыз!». Бұл флешмобтың мақсаты: жастарды оқуға тарту, әдебиетке деген қызығушылықты ояту, оқуға, сөзге деген сүйіспеншілікті ояту; қызығушылықты дамыту, студенттердің шығармашылық қабілеттерін дамытуға ықпал ету, ұжымшылдық сезімін қалыптастыру.

Акция колледж кітапханасынан басталады, онда кітапхана меңгерушісі кітапты төмен түсіреді, буккроссинг аймағы орналасқан бірінші қабатта студент кітапты алып, коворкинг аймағы орналасқан екінші қабатқа лақтырады.  Екінші қабаттан бастап коворкинг аймақтары кітап үшінші қабатқа оқу аймағына лақтырылады, онда ауылшаруашылық мамандықтары бөлімінің студенттері бос уақытында ұсынылған әдебиеттерді оқиды.