“Оқу колледжі” тұжырымдамасы аясында меңгеруші. қ. ө. Құрманғалиева Кітапханасымен 2023 жылдың ақпан айында “Күзет” кітапханалық викторинасын өткізді: “Менің қалам, сенің атыңда не бар?».

Викторинаның мақсаты: туған қаланың тарихымен танысу.

Оқушылардың өз қаласы туралы білім деңгейін анықтау.

Патриотизм сезімін, өз қаласын дамыту үшін жауапкершілік сезімін қалыптастыру.

Кездесу басында балалар викторинаның негізгі ережелерімен таныстырылды.

Кітапхана меңгерушісі туған өлкенің тарихымен, көрікті жерлерімен таныстырып, Тобыл қаласының атақты адамдары туралы айтып берді.Ойыншылар командаларға бөлінді. Викторина 6 кезеңнен тұрды:

1. Жылыту
  2. “Тобыл қаласының тарихы”
  3. “Тобыл қаласының картасы бойынша”
  4. “Туған өлкенің атақты адамдары”
  5. “Қазіргі қала”
  6. “Нысанды тану”

Викторина қорытындысы бойынша 1М-3 тобының “Сони” командасы 1 орын үшін грамотамен марапатталды, 1 П-5 тобының “Дружба” командасы 2 орын алды. Ең белсенді студенттер 1 орын үшін – Шевчук Никита, команда капитаны, 2 орын үшін – 1 П-5 тобының студенті – Анастасия Крек және 3 орын үшін – 1 П-5 тобының студенті Елизавета патшайым грамоталарын алды. Викторинаға қатысушылар Туған өлкенің тарихы саласындағы жақсы білімдерін көрсете отырып, үлкен қуанышпен қатысты. Балалар көптеген жағымды эмоцияларға ие болды, ең бастысы, көңілді және пайдалы уақыт өткізді.